Jdi na obsah Jdi na menu
 


Books

Obrazek Tohle je kočičí svět...Vy v něm pouze žijete,           Justine A. Leeová

Autorka knihy patří mezi zhruba 240 certifikovaných odborníků na pohotovostní a intenzivní péči na celém světě. Zabývá se zde otázkami např: * Přistanou kočky vždycky na nohou? * Jak mám kočce zabránit žebrat o jídlo v 5.45 ráno? * Dokážou kočky skutečně předvídat smrt nebo rakovinu?

Obrazek Encyklopedie KOČEK,       Esther Verhoef - Verhallen

V encyklopedii naleznete přehled známých i méně známých plemen koček z celého světa. Informace v popisech Vám pomohou při výběru vhodného plemene. Uvádí se zde, v jakém zbarvení se příslušné plemeno chová, kolik času je vhodné mu věnovat a jaký charakter u něj můžete očekávat.

Obrazek CHOV KOČEK,                  Marie ŘÍHOVÁ

Tato kniha se věnuje chovu koček v celé šíři. Vedle tradičních, zkušenostmi ověřených postupů v péči kočky i jejich odchovu zde čtenáři naleznou aktuální informace o nových objevech veterinární medicíny z oblasti diagnostiky a prevence nemocí. Kniha je napsána na vysoké profesionální úrovni, zároveň je srozumitelná i pro laiky.

Obrazek BRITSKÁ KOČKA,                  Esther Verhoef-Verhallen

V této knize najdete mnoho praktických informací týkajících se nejen výběru kotěte, ale také péče a výživy, které britská kočka potřebuje. Najdete zde i historii britské rasy, její odchylky, možné nemoci, genetiku a chovatelství. Kniha je důvěryhodným zdrojem informací pro stávajícího i budoucího majitele tohoto plemene.

Obrazek

KOČKA A JEJÍ ŘEČ,                  Gwen BAILEY

Skutečně rozumíte své kočce? V této knize neleznete odpovědi na mnoho otázek a lépe prozumíte chování své kočky. Pochopíte, co vám sděluje řečí těla a co od vás očekává. Snadno pak rozpoznáte její náladu a pocity. Zkrátka všechno o tom, jak porozumnět chování kočky. 

Obrazek CHOVÁME KOČKY,                 Marie ŘÍHOVÁ

MUDr. Marie Říhová se věnuje aktivně chovu již od roku 1976. Je mezinárodní posuzovatelkou všech plemen koček.

Kniha poskytne veškeré informace potřebné k chovu. Od výběru kočičky po chovnost, porod, různé nemoci, přehled plemen, výstavní tituly atd.

Obrazek PROČ TO TA KOČKA DĚLÁ? Catharine DAVIDSONOVÁ

Vyčerpávající odpovědi na 50 otázek, které si klade každý majitel kočky. Kniha popisuje celou řadu nejrůznějších situací a vysvětluje je z pohledu vaší kočky. Uvádí nejnovější názory na zvláštosti chování koček. Nabízí srozumitelné, praktické i zábavné rady a způsoby řešení běžných potíží.

Obrazek

KOTĚ - Jak na to,        Brigitte Eilert - Overbeck

Brožurka nabízí majitelům těchto malých tvorečků, kteří se člověku "vpředou" do srdce řadu osvědčených tipů a nápadů, jak si zařídit spokojený společný život.

Obrazek CHOV KOČEK                      (příručka začínajícího chovatele), Esther VERHOEF

Máte-li kočku, znamená to, že můžete mít i koťata. Tato příručka se vám stane zdrojem mnoha prakticky zaměřených informací, tipů a rad. Jak má být kočka krmena během březosti? Jak probíhá porod a kdy by jste měli zasáhnout? Tato útlá knížka vám pomůže úspěšně odchovat vrh koťat.