Jdi na obsah Jdi na menu
 


              ČÍM KRMÍME?

Naše kočičky se stravují každá "zvlášť", společné chutě    nesdílejí =). Dostávají granulky, konzervy s vysokým podílem    masa, mléčné výrobky, ryby a přemražené syrové maso.

Náš kocouř Čenýsek patří k těm méně náročným strávníkům. Preferuje pouze suchou stravu, tzn. hlavní podíl jeho jídelníčku tvoří granule. Není vybíravý a sní téměř všechny. Dostává granulky značek: Trainer®, Orijen® a nejvíce do něj padají granulky Porta 21 - kuře s rýží. Ještě jsem opomenula psí Eukanuby, které zdárně "nenápadně" ujídá našemu psovi, jelikož je přesvědčen, že psí misky mají určitě kvalitnější obsah, než jeho vlastní =). Máme vyzkoušenu širokou škálu granulek, tyto nám vyhovují nejvíce. Mléčné výrobky, či maso pro něj nejsou žádným lákadlem. Existuje však pouze jedna vyjímka a tou je kuřecí maso. Vezme si pár kousků syrového a trošičku i z konzervy Feline Porta 21, kde je pouze čisté kuřecí masíčko. Má rád i dobrůtky, hlavně srdíčka Gimpet®.

Obrazek

Naše kotěcí puberťačka Enynka má o něco pestřejší jídelní lístek. Z granulek uznala za vhodné: Biomill, Trainer®, či RC - kitten. Orijen®, ProPlan nebo Acana® prý nejsou k jídlu =). Jedlé konzervy jsou značek Feline Porta 21, Grau, Animonda Carny. Z mléčných výrobků podáváme smetanu, smetanový pribiňáček a tvaroh. Bonbónky nejsou prý nic zvláštního, takže je ráda přenechá Čenovi ;). Sem tam podáváme i mírně povařené rybičky. Ovšem na celé čáře to vyhrává hovězí syrové maso. Syrové masíčko si dá i kuřecí, či krůtí, ale "kravička je prostě nej".

Obrazek

Obě kočičky mají rády pasty značky Gimpet®. Používáme pasty: Baby-Pasta, Malt-Soft-Extra a Multi-Vitamin. Všechna zvířátka mají trvale k dispozici VODU. Kočičky potřebují i trávu - nám ve velkém "demolují" ke svému prospěchu šáchor, který jsem v rámci jeho záchrany dala již po několikáté z jejich dosahu a zasela čičinám oves, který rovněž s chutí ukusují.

Obrazek

Komu se nechce pěstovat tráva, má ke stejnému účelu kromě pasty k dispozici "bonbónky" GrasBits rovněž Gimpet® - my prozatím preferujeme přírodní zdroje ;).

Obrazek